Zależy mi na ciągłym podnoszeniu jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu moich Klientek i Klientów ze współpracy ze mną. Dlatego każda opinia jest dla mnie bardzo cenna.

Opinie to również cenne informacje dla wszystkich osób potencjalnie zainteresowanych współpracą ze mną. Proszę, podziel się z nimi swoimi doświadczeniami :)

Co sądzisz o współpracy ze mna, jakości otrzymanej analizy statystycznej itp.? Czy poleciłabyś / poleciłbyś innym skorzystanie z moich usług?
Pani Natalia to profesjonalistka! Jestem zachwycona współpracą i wykonaniem analizy. Praca bardzo obszerna, wyczerpująca. Kontakt z Panią bardzo rzeczowy i szybki. Pani Natalio dziękuję za cierpliwość;). Bardzo gorąco polecam!!! Naprawdę warto skorzystać. POLECAM!!!

Iwona L

Bardzo rzetelna i profesjonalnie zrobiona analiza! Znakomity kontakt i współpraca. Gorąco polecam!

Kornelia

Wspaniała ! Analiza zrobiona profesjonalnie ! Wszystko idealnie, szybko, sprawnie, bardzo dobry kontakt ! Polecam

Karolina

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Natalii. Analiza wykonana profesjonalnie. Bardzo gorąco polecam.

Katarzyna

Polecam

Arleta

Jestem bardzo zadowolona z pracy pani Natalii, kompetentna osoba

:)

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo sprawny i szybki kontakt, analiza wykonana profesjonalnie. Gorąco polecam.

Barbara

Współpraca z Panią Natalią to sama przyjemność. Analiza wykonana bardzo profesjonalnie. Bardzo gorąco polecam.

Irena

Analiza wykonana profesjonalnie. Kontakt szybki i sprawny nawet po godzinach pracy🙃

Iwi

Analiza statystyczna wykonana profesjonalnie. Praca konkretna, obszerna, wyczerpująca, prezentujaca wysoki poziom. Kontakt z Panią Natalią rzeczowy, szybki i sprawny. Szczerze polecam .

Beata

Jestem bardzo zadowolona. Statystyka wykonana bardzo profesjonalnie. Współpraca z Panią Natalią- sama przyjemność. Bardzo dziękuję i polecam gorąco.

Ewa

Współpraca z panią była przyjemnością. Jest Pani osobą kompetentną,dokładną i słowną. Analiza jest bardzo dobrze zrobiona. Wszystkim zainteresowanym szczerze polecam skorzystanie z Pani usług. Lucyna

Analiza jest bardzo treściwa i ciekawa. Kontakt rzeczowy,terminowy i spełnił moje oczekiwania. Polecam gorąco. Emilia

Statystyka wykonana bardzo profesjonalnie, obszernie i konkretnie. Współpraca z Panią Natalią na wysokim poziomie o każdej porze dnia. Serdecznie polecam.

Karolina

Statystyka wykonana profesjonalnie, duża, obszerna praca, jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej pracy. Pełen profesjonalizm. Kontakt z Panią Natalią rewelacyjny, nawet nie przeszkodziła nam choroba pani Natali, wszystko przebiegło szybko, rzetelnie i terminowo. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi pani Natali. Bardzo dziękuję pani Natalio.

Ewa

Bardzo szybka i fachowa analiza miła współpraca i gorąco polecam . Pani Natalia jest osobą godna polecenia . Barbara

Barbara

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią, wykonała Pani analizę statystyczną na wysokim poziomie, polecam innym współpracę z Panią Natalią. Wioletta

Wioletta

Współpraca bardzo konktetna,rzeczowa i w krótkim czasie. Praca bardzo profesjonalna-serdecznie polecam

Barbara

Statystyka wykonana bardzo profesjonalnie, obszernie,dobry kontakt z Panią Natalią, wszystko na czas, efekt zaskakujacy na plus oczywiście, serdecznie polecam

Bożena

Jestem pod wrażeniem z analizy, którą wykonała dla mnie Pani Natalia. Jest napisana profesjonalnie, obszernie i konkretnie. Współpraca miła, bardzo szybkie odpowiedzi na maile.
Gorąco polecam.

Beata

Współpracę oceniam wspaniale. Kontakt w trakcie bez zarzutów, szybka i sprawna wymiana mailowa. Jestem zadowolona z najważniejszego finalnego efektu jak i z całokształtu współpracy.

Lidia

Współpraca z Panią Natalią na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i staranność. Kontakt zawsze, miła, rzeczowa i konkretna. Jeśli ktoś potrzebuje analizę szybko, trafnie i bez stresu, to polecam Panią Natalię.
Na 5 gwiazdek daję 15

Ewa

Pani Natalia w sposób niezwykle staranny i profesjonalny podeszła do mojej analizy. Potrafiła mile i cierpliwie odpowiedzieć na niejasności i wytłumaczyć wiele kwestii. Bardzo polecam

Karolina

Współpraca na najwyższym poziomie. Pani Natalia przestrzega umówionych terminów, moją analizę przyśpieszyła ” wpisując” w zwolniony termin. Zawsze służy wyjaśnieniami, nie zależnie od pory i dnia. Pełny profesjonalizm. Polecam

Beata

Kawał solidnej roboty, analizy statystyczne przygotowane przez Panią Natalię są na bardzo wysokim poziomie, pełny profesjonalizm, naprawdę bardzo polecam!

Mateusz

Serdecznie polecam Panią Natalię, współpraca na wyższym profesjonalnym poziomie . Analiza statystyczna wykonana bardzo starannie bez żadnych uwag. Termin realizacji zachowany, kontakt z Panią Natalią także.

Dawid

Serdecznie polecam, bardzo dobra współpraca. Analiza statystyczna wyczerpująca. Termin realizacji zachowany, kontakt z Panią Natalią także.

Anna

Bardzo profesjonalnie wykonana analiza statystyczna,wszystko na wysokim poziomie.

Dorota

Polecam serdecznie współpracę z Panią Natalią. Wszystko na wysokim poziomie.

Magda

Polecam!!! Pani Natalia bardzo konkretnie i mistrzostko wykonała analizę statystyczną na bardzo wysokim poziomie.
Martyna

Bardzo rzetelnie i profesjonalnie wykonana analiza statystyczna. Polecam .

Małgorzata

Szybko i profesjonalnie wykonana analiza. Miła współpraca.
Serdecznie polecam

Beata

PEŁEN PROFESJONALIZM.OPRACOWANIE POZYTYWNIE PRZESZŁO MOJE OCZEKIWANIA.
NA KAŻDĄ WIADOMOŚĆ ODPOWIADA SZYBKO,KONKRETNIE.
POLECAM!!!

Basia

Super kontakt! Pani Natalia jest bardzo miłą, kompetentną, rzetelną osobą, która potrafi prostym językiem wytłumaczyć nie do końca zrozumiałe przeze mnie treści. Perfekcyjnie opracowała przekazany materiał, a moja Pani Promotor była pod wrażeniem dokładności przeprowadzonej analizy. Polecam serdecznie.

Aleksandra

Świetny kontakt, pełen profesjonalizm piękne opracowanie. Polecam 🙂

Beata

Bardzo dobra opinia współpracy z Panią Natalia , bardzo łatwy kontakt , rzeczowo , konkretnie , POLECAM

Polecam współpracę z Panią Natalią, łatwy kontakt, miła atmosfera i profesjonalna analiza .

Lidia

Wspaniała współpraca. Polecam każdemu. Profesjonalnie i szybko z dochowanymi terminami realizacji. Wszystko jasno sprecyzowane. Rewelacja! Polecam wszystkim znajomym, którzy potrzebują profesjonalnej statystyki.

Grażyna

Bardzo dobra współpraca, łatwy kontakt z panią Natalią. Rewelacyjnie wykonana analiza statystyczna, obejmująca wszystkie aspekty badania. Serdecznie polecam.

Marta

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Pani Natalii. Analiza przewyższyła moje oczekiwania!
Podkreślić należy też bardzo sprawny przebieg współpracy – Pani Natalia odpowiadała na każdy telefon, każdą wiadomość.
Miła, rzeczowa, zawsze przestrzegała umówionych terminów. Pełen profesjonalizm!
Szczerze polecam Panią Natalię!

Marzena K.

Bardzo rzetelnie wykonana analiza statystyczna w terminie wcześniej ustalonym bez opóźnień Bardzo polecam współpracę z panią Natalia

Sylwia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.Cała statystyka wykonana dokładnie, rzeczowo i profesjonalnie.Wykonanie analizy szybkie, obszerne i zgodne z oczekiwaniami. Z całą pewnością polecam p. Natalię!

Monika

Analiza statystyczna wykonana szybko, profesjonalnie, zgodnie z oczekiwaniami,obszerna.
Serdecznie dziękuję i polecam.

Katarzyna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Natalią. Analiza statystyczna ankiety została wykonana rzetelnie i fachowo, w pełni profesjonalnie i terminowo. Współpraca z Panią Natalią to przyjemność a ogrom pracy wykonanej przez Panią Natalię jest nieoceniony, nie wymaga żadnych poprawek. Ponadto świetny kontakt – Pani Natalia bardzo szybko odpowiada na wszystkie wiadomości. Serdecznie i szczerze polecam Panią Natalię

Małgorzata

Polecam!!!! Współpraca na bardzo wysokim poziomie, komunikacja sprawna, a analiza wyczerpująca. Serdecznie polecam i dziękuję za współpracę!

** Monika**

Statystyka opracowana bardzo obszernie i czytelnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Natalią. Doceniam brak utrudnień w kwestii kontaktu, niemal błyskawiczne odpowiedzi na zadawane pytania(: Polecam

Agnieszka

Rzetelnie, szybko i profesjonalnie. Współpraca z Panią Natalią to czysta przyjemność a praca wykonana przez nią nie wymaga żadnych poprawek. Szczerze polecam

Monika

Opracowanie ankiety przez Panią Natalię przeszło moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm oraz bardzo szybki kontakt. Bardzo polecam!

Sonia

Bardzo dobry i szybki kontakt, pełny profesjonalizm, spełnia wszelkie oczekiwania. Szczerze polecam, warte swojej ceny :)

Dorotka

Jestem bardzo zadowolona z pracy wykonanej przez Panią Natalię. Spełniła moje oczekiwania. Szczerze polecam !

Beata

Praca wykonana rzetelnie, szybko i przeszła moje oczekiwania. Kontakt z Panią Natalią bardzo miły. Gorąco polecam !

Renata

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Natalią. Analiza statystyczna ankiety została wykonana w pełni profesjonalnie i terminowo. Polecam serdecznie.

Beata

Pani Natalia to profesjonalistka i perfekcjonistka w swojej dziedzinie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam w 100% , gdyż jakość analizy przeszła moje oczekiwania!

Izabela

Pani Natalia spisała się na medal. Od początku na plus świetny kontakt – Pani Natalia bardzo szybko odpowiada na wszystkie wiadomości. Ponadto rzetelne i fachowe wykonanie analizy sprawiają, że z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panią Natalią 👌🙂

Katarzyna

Podziękowania dla Pani Natalii za rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie podczas wykonywania analizy statystycznej. Analiza wykonana na wysokim poziomie. Serdecznie polecam Panią Natalię :)

Justyna

Dzień dobry. Polecam Panią Natalię i już namiary dałam innym koleżankom piszącym pracę mgr. Praca zrobiona profesjonalnie. Kontakt od razu był mailowy. Dziękuję

Krystyna Piątkowska

Współpraca wspaniała. Bardzo dobry kontakt, zarówno mailowy, jak i telefoniczny. Analiza bardzo rzetelna, na wysokim poziomie. Serdecznie polecam i bardzo dziękuję.

Katarzyna

Współpraca z Panią Natalia to czysta przyjemność. Kontakt mailowy oraz telefoniczny bardzo szybki. Wykonana analiza jest na wysokim poziomie. Wczesniejesza wycena nie zmienia się po wykonannej pracy. Termin też nie ulega zmianom. Polecam z całego serca i jeżeli będę potrzebowała kolejnych analiz na 100% skorzystam z usług Pani Natalii. Bardzo dziękuję.

Justyna

Jestem bardzo zadowolona. Kontakt bardzo dobry i szybki. Pani Natalia jest przesympatyczna osoba. Ankieta rewelacja. Na najwyższym poziomie . Bardzo solidnie wykonana. Czas oczekiwania też szybki. Kontakt mailowy i telefoniczny super. Bardzo dobra wspolpraca. Serdecznie polecam. I bardzo dziękuję.

Agnieszka

Analiza wykonana rzetelnie oraz z ogromnym zaangażowaniem. Bardzo dobra współpraca z Panią Natalią. Serdecznie polecam!

Iwona

Wspaniała współpraca. Pani Natalia godna polecenia. Doskonale wykonana praca

Ewa

Zecydowanie polecam !!!! Pani Natalia świetnie ,szybko i profesjonalnie wykonała analizę statystyczna . Dziękuje za wyrozumiałość i cierpliwość oraz poświęcony mi czas . Analiza wykonana na najwyższym poziomie .

Bożi

Składam serdeczne podziękowania Pani Natalii ,za rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie , podczas wykonywania analizy statystycznej . Dziękuję Pani za gotowość do pomocy w każdym momencie oraz za poświęcony mi czas i okazaną życzliwość. Analiza statystyczna wykonana jest na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie współpracę z Panią Natalią .

Beata K.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Praca wykonana idealnie i bardzo szybko. Polecam serdecznie. Jestem bardzo wdzięczna Pani Natalii za poświęcony czas

Julia

Panią Natalię bardzo kompetentna i rzetelna osoba .Wysoki standard analizy statystycznej.
Dziękuję za współpracę.

Jolanta

Polecam!! Bardzo dziękuję za szybką , profesjonalną analizę. Pani Natalia to miła, kompetentna osoba, godna polecenia. Dziękuję Pani Natalio i na pewno będę polecać współpracę z Panią.

Joanna

Pani Natalia super specjalistka w swojej dziedzinie. Współpraca to sama przyjemność:)

Sabina

Wspaniała współpraca, analiza na wysokim poziomie. Bardzo polecam.

Sylwia

Polecam Panią Natalię. Świetna, rzetelna, potrafi doradzić, i opracować pracę na wysokim poziomie. Bardzo dziękuję za współpracę.

Kasia C.

Bardzo dobra ,szybka realizacja powierzonego zadania.Statystyka bardzo rzetelnie wykonana na co zwróciła uwagę komisja egzaminacyjna w czasie obrony pracy. Jeszcze raz bardzo dziękuję .

Sylwia

jeszcze raz dziękuję tym razem z gwiazdkami.

Violetta

Bardzo, bardzo dziękuję Pani Natalio. Polecam w 100%. Analiza statystyczna na wysokim poziomie.

Violetta

Analiza statystyczna wykonana profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Polecam naprawdę każdemu. Pani Natalia bardzo konkretna, rzetelna i do tego przesympatyczna osoba. Bardzo dziękuję Pani Natalko za super współpracę i pomoc.

Agnieszka Bujacz

Współpraca na bardzo wysokim poziomie, komunikacja sprawna, a analiza wyczerpująca. Serdecznie polecam i dziękuję za współpracę!

Kinga

Bardzo dziękuję za współpracę. Analiza jest dokładna i wyczerpująca. Napewno polecę innym pani usługi. Urszula

Urszula

Bardzo dziękuję za szybką , profesjonalną analizę. Pani Natalia to miła, kompetentna osoba, godna polecenia.

Ilona

Dziękuję za współpracę. Profesjonalnie i szybko. Polecam !

Małgośka

Polecam. Bardzo dobra współpraca, szybka realizacja. Analiza dopracowana. Dziękuję

Anna Kmiecik

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, szybka realizacja :) POLECAM !!!

Aneta

Bardzo miła profesjonalna, kompetentna, rzetelna osoba. Gorąco polecam. Z analizy jestem bardzo zadowolona. Dziękuję bardzo.

Agata

Profesjonalizm,rzetelność, kompetencja

Jola A.

Bardzo miła i profesjonalna współpraca. Analiza na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona.

Dalia

Polecam !!! Bardzo profesjonalna, miła, rzetelna osoba. Dziękuję Pani Natalio i na pewno będę polecać współpracę z Panią. Analiza na najwyższym poziomie, przekroczyła moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję bardzo.

Aneta

Gorąco polecam. Usługa na najwyższym poziomie a efekt końcowy mega.
Dziękuję za miłą współpracę.

ula

Bardzo kompetentna osoba,cierpliwa i słowna. Polecam bardzo.

Sylwia

BARDZO GORĄCO POLECAM!!!

AGATA

Bardzo polecam współpracę z P. Natalią, która była konkretna a efekt super:-)) Godna polecenia!! Bardzo dziękuję.!!

Hanna

Współpraca z Panią była bardzo dobra, otrzymana analiza wykonana w sposób bardzo fachowy .
Polecam – na pewno skorzystałabym jeszcze raz.

Basia

Dziekuje Pani Natalio za bardzo dobra i mila wspolprace :). Za profesjonalizm, cierplwosc. Z analizay jestem bardzo zadowolona. Ciesze sie ze moglam z Pania wspolpracowac. Napewno Pania polece :) Beata 18 Grudzien 2020

Beata

Usługa na najwyższym poziomie, z ogromną wnikliwością i zaangażowaniem.

Jarek

Polecam, przyjemna współpraca, analiza wykonana profesjonalnie!! . Serdecznie dziękuję.
Iwona Z .

Pani Natalia to wspaniała, cierpliwa, sympatyczna osoba. Analiza przeprowadzona rzetelnie, nic dodać nic ująć. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Dotrzymane terminy. Współpraca z Panią Natalią to sama przyjemność. Polecam każdemu, bo to osoba na właściwym stanowisku. Serdecznie dziękuję !!!

Marzena

Współpraca fachowa i szybka. Analiza statystyczna wykonana rzetelnie i profesjonalnie, widać zaangażowanie. Z czystym sumieniem polecam panią Natalię. Dziękuję pani za miłą współpracę.

Ewa Głowacka

Pełen profesjonalizm! Jestem bardzo zadowolona z obliczeń statystycznych – były zrobione szybko, sprawnie i przejrzyście. Bardzo fajny kontakt, rzeczowy. POLECAM!

adda

Bardzo dziękuje Pani Natalia ,analiza jest piękna.Bardzo profesjonalne i szybkie działanie !Polecam!

Anastasiia

Bardzo dziękuję Pani Natalio bez Pani pomocy bym była pogrzebana żywcem.

Irena W.

Pani Natalio, ta analiza wygląda pięknie! Na pewno mogę polecić Pani prace innym osobom. Jeszcze raz bardzo dziękuje :)

Klaudia B.

Bardzo Pani dziękuję za profesjonalne i szybkie działanie.

Katarzyna G.

Dziękuję, zrobiła Pani ciężką robotę! :)

Katarzyna D.

Powiem, że wygląda to naprawdę imponująco. Bardzo dziękuje za profesjonalne podejście i prace.

Anna P.