Zależy mi na ciągłym podnoszeniu jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu moich Klientek i Klientów ze współpracy ze mną. Dlatego każda opinia jest dla mnie bardzo cenna.

Opinie to również cenne informacje dla wszystkich osób potencjalnie zainteresowanych współpracą ze mną. Proszę, podziel się z nimi swoimi doświadczeniami :)

Co sądzisz o współpracy ze mna, jakości otrzymanej analizy statystycznej itp.? Czy poleciłabyś / poleciłbyś innym skorzystanie z moich usług?
Serdecznie polecam. Konkretność, merytoryka i terminowość, to cechy Pani Natalii, które gwarantują zadowolenie i sukces we współpracy.

Kasia

Powiem krótko – PEŁNY PROFESJONALIZM. Kontakt z p. Natalią na bieżąco, nawet mnie wepchnęła między swoje terminy, a czas jest teraz gorący. Kto chce mieć pracę na 6 gorąco polecam 👍

Karina

Serdecznie polecam Panią Natalię, analiza, którą wykonała jest na bardzo wysokim poziomie. Wszytko jest jasne i klarowne. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak dobra jest ta praca ;)

Justyna

Serdecznie polecam. Praca wykonana świetnie, szybko i sprawnie. Rewelacyjny kontakt z Panią Natalią :). Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

Iza

Pani Natalia rzeczowa i konkretna. Do tego bardzo elastyczna. Kontakt z p. Natalią błyskawiczny.
Gorąco polecam tę Panią Statystyk.

Angelika

Sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z jakości opracowania statystycznego. Jeszcze raz bardzo Dziękuję Pani Natalii.

Renia

Pani Natalia jest najlepsza w swoim fachu. Bardzo sumienna, słowna osoba. Terminy przestrzegane, kontakt z Panią Natalia jest bardzo dobry i szybki. Bardzo chętnie skorzystam z pomocy Pani Natalii kolejny raz. Współpraca przebiegała super i otrzymałam szczegółowe odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Aneta

Polecam .Pełen profesjonalizm.

Kasia

Pracę Pani Natali cechuje profesjonalizm. W porównaniu z innymi opracowaniami, analizy wykonane przez Panią Natalię nie mają sobie równych. Szczerze polecam

Ewa

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Natalią. Analiza wykonana profesjonalnie w umówionym terminie. Polecam

Mar G

Jestem bardzo zadowolona z jakości analizy danych oraz sposobu ich prezentacji. Wyniki starannie opracowane. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Polecam usługi Pani Natalii.

Jestem bardzo zadowolona pani Natalia jest osobą bardzo rzetelną pracy wykonane na czas w umówionym terminie

Profesjonalizm i staranność Pani Natalii w pracy z danymi są godne uznania

D

Współpraca z Panią Natalią to czysta przyjemność.Brzebiegła bez żadnych problemów. Pani Natalia szybko i niezwłocznie odpisywała na zadawany pytania.Polecam z czystym sumieniem.

Ania

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Natalią .Analiza wykonana na wysokim poziomie, profesjonalnie polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w tej dziedzinie.

Grażyna

Polecam serdecznie. Współpraca na wysokim poziomie. Wszystko zgodnie z ustalonymi terminami. Jestem bardzo zadowolona.Dziękuje jeszcze raz Pani Natalii.

Agnieszka

Polecam Panią Natalię, super zrobiona analiza, jestem bardzo zadowolona. Wszystko w ustalonym terminie, nie było żadnych przesunięć, bardzo dobra współpraca. Dziękuję bardzo Pani Natalii

Agnieszka

Bardzo rzetelna i profesjonalna analiza statystyczna na najwyższym poziomie. Wszystko w ustalonym terminie. Bardzo dobry kontakt. Polecam współpracę z Panią Natalią i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Wanda

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pani Natalia bardzo szybko i rzeczowo odpowiada na maile. Analiza wykonana dobrze, solidnie, czytelnie i w ustalonym terminie .

agnieszka

Bardzo dobry statystyk. Współpraca na najwyższym poziomie. Szybko i solidnie.
Polecam!

Haneczka

Z pana Natalią bardzo dobry kontakt, przeplyw infornacji na wydokim poziomie.Praca wykonana w terminie , rzetelnie zgodnie z oczekiwaniami i wcześniejszą propozycją. CENA ODPOWIEDNIA DO WYKONANEJ PRACY. POLECAM. Jeszcze raz serdecznie dziekuję

Dorota

Bardzo polecam współpracę z Panią Natalią. Analiza wykonana bardzo dobrze w ustalonym terminie. Bardzo dobry kontakt . Bardzo polecam.
Urszula.

Polecam, bardzo profesjonalne podejście. Praca przejrzysta i czytelna. :-) szybkie i sprawne odpisywanie na wiadomości

Monika

Szczegółowo wszystko opracowane. Rzetelna i serdeczna współpraca. Szczerze polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję.

Justyna

Polecam z całego serca:)

Szczerze polecam , sprawnie , w terminie, szybkie odpowiedzi , dobry kontakt

Marta G.

Współpraca z Panią Natalią przebiegała bardzo sprawnie. Pani Natalia trzyma się wyznaczonych terminów. Bardzo dobry kontakt, szybka odpowiedz na meile i wiadomości. Analiza wykonana wyczerpująco i profesjonalnie. Polecam.

Marzena B

Bardzo polecam współpracę z Panią Natalią. Analiza statystyczna wykonana bardzo profesjonalnie, wszystko w ustalonym terminie. Na pewno będę Panią Natalię polecać do wykonywania analiz statystycznych .

Agnieszka

Bardzo sympatyczna i pomocna Pani Natalia, wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam serdecznie !

Anna

Analiza statystyczna wykonana przez Panią Natalię na bardzo wysokim poziomie. Przejrzyście, czytelnie wykonane wykresy i tabele. Bardzo dobra i terminowa współpraca. Jestem zadowolona i polecam współpracę każdemu kto potrzebuje pomocy w dziedzinie statystyki.
Dziękuję.

Agnieszka

Polecam współpracę z Panią Natalią. Analiza profesjonalna, wykonana terminowo.

Ula

Jestem zadowolona ze wspolpracy. Polecam . Terminowo i bez problemow. Analiza profesjonalnie wykonana. Pozdrawiam

Jestem zadowolona ze współpracy. Konkretnie, terminowo. Polecam

Baśka

Polecam Panią Natalię, bardzo dobry i szybki kontakt, analiza dokładnie opracowana

Olga

Bardo precyzyjne opracowanie. Jestem pod wrażeniem zaangażowania w temat i jakość opracowania. Terminowość i kontakt z p. Natalią bardzo profesjonalny. Zdecydowanie polecam Panią Natalię

Joanna K.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Jeśli zastanawiasz sie czy dasz radę zrobić to sam, to nie dasz, za to Pani Natalia zrobi to najlepiej.

ewa

Wspaniała analiza statystyczna i wspaniała p. Natalia. Bardzo polecam.

Marta

Profesjonalna i terminowa pomoc. Gorąco polecam!

Andrzej

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Natalią. Bardzo sprawny i szybki kontakt, dotrzymywanie terminów, analiza wykonana profesjonalnie. Gorąco polecam.

Agnieszka

Analiza rewelacyjna. Współpraca z Panią Natalią miła i profesjonalna. Kontakt bardzo dobry – szybki, rzeczowy. Gorąco polecam!!!

Bogumiła

Współpraca rewelacyjna z P Natalią, konkretna, rzetelna i profesjonalna. Kontakt na bieżąco, szybkie odp.na e-maile. Serdecznie polecam ;-).

Jolka

Pani Natalia to profesjonalistka w swoim fachu! Jestem zachwycona współpracą i wykonaniem analizy statystycznej, pomimo mojej nieuwagi Pani Natalia znalazła dla mnie czas. Analiza wykonana profesjonalnie, bardzo wyczerpująca. Kontakt z Panią bardzo dobry, szybko odpowiada na maile. Pani Natalio dziękuję za Pani pracę i cierpliwość;). Bardzo gorąco polecam z całego serca!!! Naprawdę warto skorzystać. Na pewno jak będę potrzebowała analizy to chętnie skorzystam.

Paulina

Analiza bardzo profesjonalna. Kontakt i współpraca bardzo rzeczowa, terminowa. Informacja pełna i rzetelna. Gorąco polecam!

Eliza

Pani Natalia jest osobą kompetentną i cechuje ją pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej analizy. Szczerze polecam

Barbara

Bardzo dobry kontakt z Panią Natalią , szybka współpraca i pełny profesjonalizm. A przede wszystkim miła i pełna atmosfery obsługa mailowa. Za co bardzo dziękuję i jestem wdzięczna za pomoc. Pani godna polecenia .

Lidia

Pani Natalia to cudowna osoba ,bardzo dobry kontakt,szybka współpraca,analiza wykonana na wysokim poziomie ,profesjonalnie.Bardzo dziekuję i gorąco polecam.
Iwona

Iwona Z

Analiza wykonana bardzo profesjonalnie, wyczerpująco, spełniła moje oczekiwania. Kontakt z Panią Natalią i współraca to sama przyjemność. Polecam korzystanie z jej usług.

Teresa

Analiza zrobiona wspaniale, Znakomity kontakt i współpraca. Dziękuję bardzo

Renata

Statystyka wykonana profesjonalnie, terminowo. Kontakt rzeczowy, szybkie odpowiedzi na maila. Polecam.

Alina

Współpraca bardzo dobra. Polecam.

Lidia

Bardzo polecam Pani to rzetelna, pracowita , z duzą wiedza osoba. Wszystko wykonane bardzo dokładnie, fachowo. Bardzo polecam.

IZABELA

Pani Natalia to profesjonalistka! Jestem zachwycona współpracą i wykonaniem analizy. Praca bardzo obszerna, wyczerpująca. Kontakt z Panią bardzo rzeczowy i szybki. Pani Natalio dziękuję za cierpliwość;). Bardzo gorąco polecam!!! Naprawdę warto skorzystać. POLECAM!!!

Iwona L

Bardzo rzetelna i profesjonalnie zrobiona analiza! Znakomity kontakt i współpraca. Gorąco polecam!

Kornelia

Wspaniała ! Analiza zrobiona profesjonalnie ! Wszystko idealnie, szybko, sprawnie, bardzo dobry kontakt ! Polecam

Karolina

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Natalii. Analiza wykonana profesjonalnie. Bardzo gorąco polecam.

Katarzyna

Polecam

Arleta

Jestem bardzo zadowolona z pracy pani Natalii, kompetentna osoba

:)

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo sprawny i szybki kontakt, analiza wykonana profesjonalnie. Gorąco polecam.

Barbara

Współpraca z Panią Natalią to sama przyjemność. Analiza wykonana bardzo profesjonalnie. Bardzo gorąco polecam.

Irena

Analiza wykonana profesjonalnie. Kontakt szybki i sprawny nawet po godzinach pracy🙃

Iwi

Analiza statystyczna wykonana profesjonalnie. Praca konkretna, obszerna, wyczerpująca, prezentujaca wysoki poziom. Kontakt z Panią Natalią rzeczowy, szybki i sprawny. Szczerze polecam .

Beata

Jestem bardzo zadowolona. Statystyka wykonana bardzo profesjonalnie. Współpraca z Panią Natalią- sama przyjemność. Bardzo dziękuję i polecam gorąco.

Ewa

Współpraca z panią była przyjemnością. Jest Pani osobą kompetentną,dokładną i słowną. Analiza jest bardzo dobrze zrobiona. Wszystkim zainteresowanym szczerze polecam skorzystanie z Pani usług. Lucyna

Analiza jest bardzo treściwa i ciekawa. Kontakt rzeczowy,terminowy i spełnił moje oczekiwania. Polecam gorąco. Emilia

Statystyka wykonana bardzo profesjonalnie, obszernie i konkretnie. Współpraca z Panią Natalią na wysokim poziomie o każdej porze dnia. Serdecznie polecam.

Karolina

Statystyka wykonana profesjonalnie, duża, obszerna praca, jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej pracy. Pełen profesjonalizm. Kontakt z Panią Natalią rewelacyjny, nawet nie przeszkodziła nam choroba pani Natali, wszystko przebiegło szybko, rzetelnie i terminowo. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi pani Natali. Bardzo dziękuję pani Natalio.

Ewa

Bardzo szybka i fachowa analiza miła współpraca i gorąco polecam . Pani Natalia jest osobą godna polecenia . Barbara

Barbara

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią, wykonała Pani analizę statystyczną na wysokim poziomie, polecam innym współpracę z Panią Natalią. Wioletta

Wioletta

Współpraca bardzo konktetna,rzeczowa i w krótkim czasie. Praca bardzo profesjonalna-serdecznie polecam

Barbara

Statystyka wykonana bardzo profesjonalnie, obszernie,dobry kontakt z Panią Natalią, wszystko na czas, efekt zaskakujacy na plus oczywiście, serdecznie polecam

Bożena

Jestem pod wrażeniem z analizy, którą wykonała dla mnie Pani Natalia. Jest napisana profesjonalnie, obszernie i konkretnie. Współpraca miła, bardzo szybkie odpowiedzi na maile.
Gorąco polecam.

Beata

Współpracę oceniam wspaniale. Kontakt w trakcie bez zarzutów, szybka i sprawna wymiana mailowa. Jestem zadowolona z najważniejszego finalnego efektu jak i z całokształtu współpracy.

Lidia

Współpraca z Panią Natalią na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i staranność. Kontakt zawsze, miła, rzeczowa i konkretna. Jeśli ktoś potrzebuje analizę szybko, trafnie i bez stresu, to polecam Panią Natalię.
Na 5 gwiazdek daję 15

Ewa

Pani Natalia w sposób niezwykle staranny i profesjonalny podeszła do mojej analizy. Potrafiła mile i cierpliwie odpowiedzieć na niejasności i wytłumaczyć wiele kwestii. Bardzo polecam

Karolina

Współpraca na najwyższym poziomie. Pani Natalia przestrzega umówionych terminów, moją analizę przyśpieszyła ” wpisując” w zwolniony termin. Zawsze służy wyjaśnieniami, nie zależnie od pory i dnia. Pełny profesjonalizm. Polecam

Beata

Kawał solidnej roboty, analizy statystyczne przygotowane przez Panią Natalię są na bardzo wysokim poziomie, pełny profesjonalizm, naprawdę bardzo polecam!

Mateusz

Serdecznie polecam Panią Natalię, współpraca na wyższym profesjonalnym poziomie . Analiza statystyczna wykonana bardzo starannie bez żadnych uwag. Termin realizacji zachowany, kontakt z Panią Natalią także.

Dawid

Serdecznie polecam, bardzo dobra współpraca. Analiza statystyczna wyczerpująca. Termin realizacji zachowany, kontakt z Panią Natalią także.

Anna

Bardzo profesjonalnie wykonana analiza statystyczna,wszystko na wysokim poziomie.

Dorota

Polecam serdecznie współpracę z Panią Natalią. Wszystko na wysokim poziomie.

Magda

Polecam!!! Pani Natalia bardzo konkretnie i mistrzostko wykonała analizę statystyczną na bardzo wysokim poziomie.
Martyna

Bardzo rzetelnie i profesjonalnie wykonana analiza statystyczna. Polecam .

Małgorzata

Szybko i profesjonalnie wykonana analiza. Miła współpraca.
Serdecznie polecam

Beata

PEŁEN PROFESJONALIZM.OPRACOWANIE POZYTYWNIE PRZESZŁO MOJE OCZEKIWANIA.
NA KAŻDĄ WIADOMOŚĆ ODPOWIADA SZYBKO,KONKRETNIE.
POLECAM!!!

Basia

Super kontakt! Pani Natalia jest bardzo miłą, kompetentną, rzetelną osobą, która potrafi prostym językiem wytłumaczyć nie do końca zrozumiałe przeze mnie treści. Perfekcyjnie opracowała przekazany materiał, a moja Pani Promotor była pod wrażeniem dokładności przeprowadzonej analizy. Polecam serdecznie.

Aleksandra

Świetny kontakt, pełen profesjonalizm piękne opracowanie. Polecam 🙂

Beata

Bardzo dobra opinia współpracy z Panią Natalia , bardzo łatwy kontakt , rzeczowo , konkretnie , POLECAM

Polecam współpracę z Panią Natalią, łatwy kontakt, miła atmosfera i profesjonalna analiza .

Lidia

Wspaniała współpraca. Polecam każdemu. Profesjonalnie i szybko z dochowanymi terminami realizacji. Wszystko jasno sprecyzowane. Rewelacja! Polecam wszystkim znajomym, którzy potrzebują profesjonalnej statystyki.

Grażyna

Bardzo dobra współpraca, łatwy kontakt z panią Natalią. Rewelacyjnie wykonana analiza statystyczna, obejmująca wszystkie aspekty badania. Serdecznie polecam.

Marta

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Pani Natalii. Analiza przewyższyła moje oczekiwania!
Podkreślić należy też bardzo sprawny przebieg współpracy – Pani Natalia odpowiadała na każdy telefon, każdą wiadomość.
Miła, rzeczowa, zawsze przestrzegała umówionych terminów. Pełen profesjonalizm!
Szczerze polecam Panią Natalię!

Marzena K.

Bardzo rzetelnie wykonana analiza statystyczna w terminie wcześniej ustalonym bez opóźnień Bardzo polecam współpracę z panią Natalia

Sylwia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.Cała statystyka wykonana dokładnie, rzeczowo i profesjonalnie.Wykonanie analizy szybkie, obszerne i zgodne z oczekiwaniami. Z całą pewnością polecam p. Natalię!

Monika

Analiza statystyczna wykonana szybko, profesjonalnie, zgodnie z oczekiwaniami,obszerna.
Serdecznie dziękuję i polecam.

Katarzyna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Natalią. Analiza statystyczna ankiety została wykonana rzetelnie i fachowo, w pełni profesjonalnie i terminowo. Współpraca z Panią Natalią to przyjemność a ogrom pracy wykonanej przez Panią Natalię jest nieoceniony, nie wymaga żadnych poprawek. Ponadto świetny kontakt – Pani Natalia bardzo szybko odpowiada na wszystkie wiadomości. Serdecznie i szczerze polecam Panią Natalię

Małgorzata

Polecam!!!! Współpraca na bardzo wysokim poziomie, komunikacja sprawna, a analiza wyczerpująca. Serdecznie polecam i dziękuję za współpracę!

** Monika**

Statystyka opracowana bardzo obszernie i czytelnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Natalią. Doceniam brak utrudnień w kwestii kontaktu, niemal błyskawiczne odpowiedzi na zadawane pytania(: Polecam

Agnieszka

Rzetelnie, szybko i profesjonalnie. Współpraca z Panią Natalią to czysta przyjemność a praca wykonana przez nią nie wymaga żadnych poprawek. Szczerze polecam

Monika

Opracowanie ankiety przez Panią Natalię przeszło moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm oraz bardzo szybki kontakt. Bardzo polecam!

Sonia

Bardzo dobry i szybki kontakt, pełny profesjonalizm, spełnia wszelkie oczekiwania. Szczerze polecam, warte swojej ceny :)

Dorotka